Plecy

Yooka-Laylee

PLATFORMA

  • GeForce Now

ROZDZIELCZOŚĆ

  • Do 1080p

URZĄDZENIA PERYFERYJNE

  • PEŁNA OBSŁUGA KONTROLERA
  • OBSŁUGA STEREOSKOPOWEGO TRYBU 3D

GATUNEK

  • Akcja
  • Familijne

WYDAWCA

  • Team17 Digital Ltd

OPIS

Zawiera cyfrowy klucz Steam umożliwiający pobranie wersji PC.

Yooka-Laylee to całkowicie nowa gra platformowa z otwartym światem od weteranów gatunku, firmy Playtonic!

Przemierzaj przepiękne i ogromne światy, poznaj (i pokonaj) niezapomnianych bohaterów i zgromadź masę cennych przedmiotów – duet przyjaciół, Yooka (ten zielony) i Laylee (dowcipna nietoperzyca z wielkim nosem), wyrusza na przygodę, aby popsuć szyki korporacyjnej mendzie, Capitalowi B, który chce podstępem pochłonąć wszystkie książki świata… i zamienić je w czysty zysk!

Korzystając z wielu umiejętności specjalnych, nasi bohaterowie muszą sprostać rozmaitym wyzwaniom i rozwiązać szereg łamigłówek, aby znaleźć Pagies, złotą nagrodę używaną do odblokowywania – i powiększania – niesamowitych światów, pełnych dziwacznych postaci, ogromnych bossów, wyzwań z wagonetkami, gier zręcznościowych, quizów, trybów dla wielu osób… i innych atrakcji!

KLUCZOWE CECHY GRY:
PRZEDSTAWIAMY NOWY DUET PRZYJACIÓŁ: Yooka i Laylee dysponują niesamowitym arsenałem umiejętności stworzonych z myślą o rozgrywce platformowej, które można dowolnie odblokowywać u wężowatego sprzedawcy Trowzera.

OBIERZ WŁASNĄ ŚCIEŻKĘ: Swobodnie kupuj i odblokowuj zdolności. Wybieraj, które światy chcesz zamienić w jeszcze większe i bardziej złożone place zabaw oraz używaj wyjątkowych modyfikatorów rozgrywki w postaci mikstur, aby dostosować ją do swojego stylu gry. Każdy gracz może liczyć na wyjątkowe wrażenia.

KOLEKCJONOWANIE W NOWOCZESNYM WYDANIU: Odnajduj błyszczące przedmioty do zbierania, które umożliwiają postępy w rozgrywce (oraz cenniejsze materiały), takie jak Butterfly Energy o podwójnym działaniu oraz podstępne Ghost Writers!

NIEZAPOMNIANI BOHATEROWIE: Poznaj (lub pokonaj) ekipę pełną niezapomnianych postaci, które zostały ożywione przez zespoły artystów i dźwiękowców odpowiedzialnych za legendarne platformówki i wezmą udział w kolejnych przygodach w Uniwersum Playtonic. Przygotujcie się na najróżniejsze chrząknięcia, piski i skrzeki.

FANTASTYCZNA ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA: David Wise (Donkey Kong Country) oraz Grant Kirkhope (Banjo-Kazooie) łączą siły, tworząc prawdziwe arcydzieło! Poważnie, umyjcie uszy – czeka je nie lada gratka.

ZAWOŁAJ ZNAJOMEGO: Stwórzcie własny duet i przeżywajcie przygody jako Yooka i Laylee w trybie kooperacji! Przejmując kontrolę nad wyjątkową postacią w trybie kooperacji, drugi gracz może wspierać Yookę i Laylee, ogłuszając przeciwników i pomagając przy trudnych wyzwaniach. Każdy gra na swoje konto.

I WIELE WIĘCEJ: Weź udział w wyjątkowych pojedynkach z bossami, odkrywaj wyzwania z wagonetkami, gry zręcznościowe w stylu retro, quizy i ponad 8 wyjątkowych gier wieloosobowych!