Plecy

Torment: Tides of Numenera

PLATFORMA

  • GeForce Now

ROZDZIELCZOŚĆ

  • Do 1080p

URZĄDZENIA PERYFERYJNE

  • PEŁNA OBSŁUGA KONTROLERA

GATUNEK

  • Role Playing (RPG)

WYDAWCA

  • inXile entertainment

OPIS

Zawiera cyfrowy klucz Steam umożliwiający pobranie wersji PC.

Rodzisz się spadając z orbity, nowy umysł w ciele kiedyś zajmowanym przez Zmiennego Boga, istoty od tysięcy lat oszukującej śmierć. Jeśli przeżyjesz, Twoja podróż przez Dziewiąty Świat stanie się jeszcze dziwniejsza... i śmiertelnie niebezpieczna.

Wraz z dziwnymi kompanami, których cele i pobudki mogą Ci pomóc, ale i zaszkodzić, musisz uciec pradawnej i niepowstrzymanej bestii, zwanej Rozpacz i odpowiedzieć na pytanie, które określa Twoje istnienie: ile jest warte jedno życie?

Gra Torment: Tides of Numenera to duchowy spadkobierca gry Planescape: Torment, jednego z najbardziej utytułowanych i uwielbianych tytułów RPG wszech czasów. Gra Torment: Tides of Numenera to izometryczna, oparta na narracji gra RPG dla pojedynczego gracza, osadzona w uniwersum Numenera Monte Cooka i zaprezentowana przez kreatywny zespół stojący za grą Planescape: Torment i nagradzanym tytułem Wasteland 2.

Cechy:

* Głęboka, satysfakcjonująca treściowo historia. Filozoficzna podbudowa gry Torment napędza rozgrywkę, zarówno mechaniką, jak i sposobem narracji. Twoje słowa, wybory i działania stanowią główną broń.
* Świat do innych niepodobny. Przemierzaj Dziewiąty Świat, fantastyczną i oryginalną scenerię, z zapierającą dech w piersiach grafiką, nietypowymi i nieprzewidywalnymi przedmiotami do wykorzystania w trakcie walki, jak i poza nią, oraz oszałamiającymi aktami magii. Oparty na technologii wykorzystanej w nagradzanej produkcji Pillars of Eternity studia Obsidian Entertainment świat Numenera Monte Cooka zapewnia niekończące się dziwy i niezwykle pomysłowe miejsca, które możesz odkryć.
* Bogata, osobista narracja. Przemyślana i oparta na wybranej postaci historia jest fantastyczna w odczuciach, lecz zasadniczo głęboko osobista, z nietypowymi postaciami i towarzyszami, których pobudki i żądze kształtują ich działania w trakcie gry.
* Reaktywność, grywalność i Nurty. Twoje wybory mają znaczenie, a moralność w Dziewiątym Świecie nie polega na zwykłym rozróżnieniu dobra od zła. Będziesz decydować o losach otaczających Cię postaci, a one będą reagować na Twoje decyzje i reputację. W rezultacie powstała niezwykła gra, którą możesz rozgrywać ponownie podejmując odmienne decyzje zmieniające losy rozgrywki.
* Nowe podejście do stylu walki. Wraz z systemem Kryzysu, walka to coś więcej niż tylko okładanie przeciwników. Zaplanuj swe wybory poprzez starannie zaprojektowane elementy zestawu, łączące walki i otaczające zagadki, interakcje społeczne, skradanie i nie tylko.