Plecy

Spec Ops: The Line

PLATFORMA

 • GeForce Now

ROZDZIELCZOŚĆ

 • Do 1080p

URZĄDZENIA PERYFERYJNE

 • PEŁNA OBSŁUGA KONTROLERA

GATUNEK

 • Akcja
 • Przygodowe

WYDAWCA

 • 2K Games

OPIS

Spec Ops: The Line to nowy tytuł od firmy 2K Games, będący współczesną wojskową strzelanką z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, w której moralność graczy jest wystawiana na próbę w trudnych sytuacjach, zmuszając ich do podejmowania ciężkich decyzji wpływających na ludzkie życie. Porywająca fabuła przywołująca na myśl takie tytuły, jak Czas Apokalipsy i Jądro Ciemności. Akcja gry toczy się w zdewastowanym Dubaju, a tytuł oferuje taktyczną rozgrywkę, w której kierujemy oddziałami Delta Force, patrząc na świat gry w rzucie pionowym i poziomym. Oprócz tego zobaczycie tu niszczycielskie burze piaskowe, które możecie wykorzystać do osiągnięcia przewagi w walce. Gra oferuje liczne tryby rozgrywki wieloosobowej i mnóstwo map.

Minęło 6 miesięcy od czasu, gdy Dubaj został zmieciony z powierzchni ziemi przez potężną burzę piaskową. Zginęły tysiące ludzi, w tym amerykańscy żołnierze ewakuujący miasto. Dziś miasto leży pod piaskiem i jest najzamożniejszą ruiną na świecie. W tych okolicznościach, z Dubaju zostaje odebrany tajemniczy sygnał radiowy i do jego zbadania wysłany zostaje zespół Delta Recon. Jego misja jest prosta: odnaleźć ocalałych i wezwać grupę ewakuacyjną. Na miejscu, zespół zastaje miasto ogarnięte wojną. Aby uratować Dubaj, musi odnaleźć człowieka znajdującego się w samym centrum tego szaleństwa - płk. Johna Konrada.

Rozgrywka

Spec Ops: The Line to pełna akcji strzelanka trzecioosobowa, oferująca emocjonujący i realistyczny system walki oraz mechanikę rozgrywki opartą na kierowaniu oddziałem wojskowym. Gracze kierują drużyną składającą się z trzech bohaterów - kapitana Martina Walkera, porucznika Adamsa i sierżanta Lugo. Każdy z bohaterów posiada własną osobowość i umiejętności specjalne, a dojrzała fabuła w realistyczny sposób opisuje mroczną stronę wojny - bez szczęśliwych zakończeń, za to z trudnymi wyborami. Realizowanie misji daje dostęp do bardziej zaawansowanego uzbrojenia i wyposażenia. Pustynny krajobraz Dubaju został ożywiony w unikalny sposób za sprawą olśniewających efektów wizualnych oraz dynamicznie generowanych burz piaskowych, które mają wpływ na wygląd otoczenia oraz mogą Ci ułatwić lub utrudnić rozgrywkę. Wnętrza wieżowców w Dubaju również oferują taktyczną przewagę oraz kryją w sobie zagrożenia. Kampanie wieloosobowe oferują nowe tryby i nietypowe sytuacje oraz środowiska, wzbogacając kampanię dla pojedynczego gracza.

Kluczowe cechy

 • * Zupełnie nowe spojrzenie na strzelanki wojskowe, pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji.
 • * Pełna akcji strzelanka trzecioosobowa, przedstawiająca osobiste spojrzenie na brutalność i emocje w trakcie walki.
 • * Przejmij dowodzenie nad inteligentnymi i świetnie wyszkolonymi żołnierzami Delta-Force w niebezpiecznej i nieprzewidywalnej strefie walk.
 • * Przekrocz granicę w dojrzałej historii przedstawiającej mroczną stronę wojny - bez szczęśliwych zakończeń, za to z trudnymi wyborami.
 • * Unikalna lokalizacja - Dubaj - pobudza wyobraźnię i przenosi graczy do ogromnego świata, oferując rozgrywkę w rzucie pionowym oraz olśniewającą oprawę graficzną.
 • * Piaszczysty Dubaj pełen jest zupełnie nowych elementów rozgrywki - odkryj potęgę lawin piaskowych i walcz na oślep w trakcie burzy piaskowej.
 • * Oparty na klasach, personalizowany tryb rozgrywki wieloosobowej