haptic-feedback-comes-to-shield-pl
shield-tips-tricks-pl
Tomb Raider: bądź świadkiem odrodzenia na urządzeniach NVIDIA SHIELD TV


Tomb Raider: bądź świadkiem odrodzenia legendarnej Lary Croft na urządzeniach NVIDIA SHIELD TV

By William O'Neal - Tue, Mar 7, 2017

Lara Croft to prawdziwy fenomen popkultury. Pojawiała się w kultowych grach, na okładkach magazynów oraz w wielkobudżetowych produkcjach filmowych. Z uwagi na jej niezwykłą popularność, firmy Lightspeed Studios i Crystal Dynamics stanęły przed nie lada wyzwaniem, gdy postanowiły podarować tej bohaterce nowe życie. Na szczęście wskrzeszona przez nich gra Tomb Raider - już dostępna na nowych urządzeniach NVIDIA SHIELD TV - spełnia wszelkie oczekiwania fanów.

Dzięki ogromnym możliwościom urządzenia NVIDIA SHIELD TV, możesz doświadczyć odrodzenia Lary Croft w absolutnie najlepszym wydaniu. Pobierz ten tytuł z serwisu Google Play za jedyne $14,99 i sprawdź osobiście, jak ta fantastyczna gra akcji wzbogaca i tak już wybitną serię. Co więcej, wersja na urządzenia SHIELD TV dostępna jest w zestawie z dodatkiem DLC Tomb of the Lost Adventurer, który oferuje dodatkowe stroje, umiejętności i ulepszenia broni.

Tomb Raider: bądź świadkiem odrodzenia legendarnej Lary Croft na urządzeniach NVIDIA SHIELD TV

Pierwszą rzeczą, na którą zwrócisz uwagę po uruchomieniu gry Tomb Raider będzie przepiękna oprawa graficzna i spektakularny poziom szczegółowości otoczenia. Będziesz przedzierać się przez wilgotne jaskinie, wspinać się na majestatyczne budowle i przemierzać dzikie, tętniące życiem tereny. Silnik gry renderuje niesamowitą grafikę, a nowe urządzenie NVIDIA SHIELD TV zagwarantuje Ci zdecydowanie najlepsze wrażenia wizualne.

Tytuł Tomb Raider oferuje również wiele udoskonalonych elementów rozgrywki, dzięki którym akcja jest jeszcze bardziej wciągająca. Lara jest wciąż wulkanem energii o kociej gracji i niesamowitych umiejętnościach z zakresu sztuk walki, a twórca gry urozmaicił rozgrywkę o system progresji, dzięki któremu będziesz mógł doskonalić jej ruchy. Nowe rodzaje ataków, nowe umiejętności z zakresu sztuki przetrwania oraz możliwość doskonalenia poszczególnych umiejętności - to wszystko pozwoli Ci w pełni rozwinąć potencjał Lary.

Tomb Raider: bądź świadkiem odrodzenia legendarnej Lary Croft na urządzeniach NVIDIA SHIELD TV

Lara będzie miała również dostęp do niesamowitego arsenału broni, takich jak cichy, choć śmiercionośny łuk, a także pistolety, karabiny i strzelby. Każdy z tych elementów uzbrojenia może być ulepszany przy pomocy różnych akcesoriów i części, które zwiększają ich możliwości. Prawdziwym hitem jest jednak poręczny czekan Lary. To wszechstronne narzędzie pozwala naszej bohaterce na "kotwiczenie" w różnego rodzaju powierzchniach, zjeżdżanie na linie oraz eliminowanie wrogów w brutalny sposób.

Użytkownicy urządzeń SHIELD TV, którzy zakupią tytuł Tomb Raider będą mieli okazję przeżyć fantastyczną historię. Wyraźnie zarysowana fabuła, wartka akcja i kilka naprawdę porywających rozwiązań, które sprawiają, że postać Lary jest równie przekonująca, co porywająca. W centrum akcji gry Tomb Raider rozgrywa się prawdziwy dramat, co naprawdę dodaje uroku całej produkcji.

Tomb Raider: bądź świadkiem odrodzenia legendarnej Lary Croft na urządzeniach NVIDIA SHIELD TV

Lara Croft i gra Tomb Raider zyskały nowe życie dzięki fantastycznej pracy Lightspeed Studios i Crystal Dynamics. Jeśli kochałeś wcześniejsze odsłony gry, nowa część serii Tomb Raider również zdobędzie Twoje serce dzięki połączeniu dynamicznej akcji i wciągającej fabuły. Nawet jeśli nie znasz wcześniejszych przygód Lary Croft, tytuł Tomb Raider to pełna akcji gra przygodowa, którą zdecydowanie warto sprawdzić.

Pobierz grę Tomb Raideri zobacz na własne oczy, czemu Lara Croft zawdzięcza swoją ogromną sławę. Nie masz swojego urządzenia? Uzbrój się w urządzenie NVIDIA SHIELD TV i przenieś swoje gry na całkowicie nowy poziom.