new-youtube-update-360-video-pl

NVIDIA SHIELD Android TV gets SHIELD Software Experience Update 7.1


Dziś udostępniamy dwudziestą aktualizację oprogramowania od czasu jego premiery w 2015 roku - SHIELD Software Experience Upgrade 7.1.

By NVIDIA - Sun, Sep 9, 2018

Do naszych lojalnych fanów urządzeń SHIELD,

Podczas premiery naszego urządzenia SHIELD TV obiecaliśmy, że będziemy zapewniać częste i znaczące aktualizacje.

Przez lata wiele się zmieniło. Dostarczyliście nam mnóstwo opinii, dzięki którym urządzenia SHIELD stały się tym, czym są obecnie. Dziękujemy Wam za to z całego serca.

To, co możemyzrobić, to nadal dotrzymywać naszej obietnicy i dostarczać kolejne aktualizacje i kolejne funkcje, nie oczekując od Was zakupu nowego sprzętu.

Our first SHIELD tweet

(Nasz pierwszy tweet. Mamy wrażenie, jakby to było wczoraj.)

Dziś udostępniamy dwudziestą aktualizację oprogramowania od czasu jego premiery w 2015 roku - SHIELD Software Experience Upgrade 7.1.

Nasza najnowsza aktualizacja oznacza szereg nowych funkcji i udoskonaleń oraz powrót jednej z ulubionych funkcji naszej społeczności.

Nowa usługa GeForce NOW beta udostępniona została kilka miesięcy temu i podobnie, jak w przypadku urządzeń SHIELD, regularnie ją udoskonalamy. W ramach tej aktualizacji wprowadziliśmy obsługę mikrofonu w grach, abyś mógł komunikować się z innymi graczami w takich popularnych tytułach, jak Fortnite i PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS. Możesz teraz podłączyć zestaw słuchawkowy i mikrofon do gniazda typu jack 3,5 mm w kontrolerze SHIELD.

Bardziej płynne i precyzyjne ruchy myszy, skróty klawiszowe oraz dostępna w usłudze GeForce NOW zakładka z grami oferującymi obsługę myszy i klawiatury - to jedne z udoskonaleń pod kątem obsługi klawiatury i myszy w Waszych ulubionych grach PC, takich jak Dota 2 i Counter-Strike: Global Offensive.

Oferujemy również więcej premier typu day-and-date tytułów, takich jak Monster Hunter World, F1 2018 i Shadow of the Tomb Raider.

Shadow of the Tomb Raider

(Just raidin' some tombs. NBD.)

Jedną z istotnych opinii, jakie otrzymaliśmy, jest to, że proces logowania się do usług na urządzeniu SHIELD mógłby być łatwiejszy. Cóż - posłuchaliśmy! Przedstawiamy Wam aplikację NVIDIA SHIELD TV oferującą dostęp do wirtualnej klawiatury i myszy, aby wyeliminować frustrację podczas logowania. Pobierz wersję dla systemu Android ze sklepu Google Play lub wersję dla systemu iOS.

NVIDIA Share - funkcja, która umożliwia wykonywanie zrzutów ekranowych, rejestrowanie najważniejszych momentów rozgrywki oraz strumieniowanie jej przebiegu w serwisie Twitch - powraca w wielkim stylu. Funkcję można włączyć w menu NVIDIA Share w zakładce System > Ustawienia.

(Udostępnianie treści znów będzie możliwe.)

Aktualizacja oferuje również tryby 120 Hz dla kompatybilnych telewizorów i monitorów; a także dodatkowe metody wyłączania, restartowania i wprowadzania w stan uśpienia urządzenia.

Zatem pobierz i zainstaluj kolejną aktualizację oprogramowania SHIELD, wzbogacając długą listę funkcji, takich jak: Asystent Google umożliwiający obsługę bezdotykową; nowa usługa GeForce NOW Beta; obsługa trybu HDR w usłudze NVIDIA GameStream oraz najlepszych aplikacjach, takich jak Netflix i Prime Video; możliwość oglądania i nagrywania telewizji na żywo dzięki aplikacji Plex; obsługa YouTube TV, YouTube 360 i YouTube Kids; obsługa ekosystemu Amazon z aplikacją Amazon Music i Cast; obsługa ekosystemu Apple z dostępem do iTunes Movies za pośrednictwem aplikacji Movies Anywhere oraz dostępem do iTunes Music za pośrednictwem Google Music Manager; trzy aktualizacje systemu operacyjnego i całkowicie nowy interfejs użytkownika; tysiące nowych aplikacji i gier.*

Wszystko to za darmo. W ten właśnie sposób chcemy Wam podziękować.

*Dostępność aplikacji i jej funkcje mogą się różnić w zależności od regionu