nvidia-games-app-pl
new-kodi-17-krypton-app-pl
Tytuł Deus Ex: Human Revolution debiutuje na urządzeniach NVIDIA SHIELD!


Deus Ex: Human Revolution - graj na urządzeniach SHIELD w usłudze GeForce NOW!

By Steve Klett - Tue, Feb 7, 2017

Jeśli lubisz gry akcji ze sporą dawką elementów s-f i RPG, mamy dla Ciebie tytuł, którego nie możesz przegapić - debiutującą w tym tygodniu na urządzeniach SHIELD grę Deus Ex: Human Revolution. TytułyHuman Revolution i Just Cause 2 to dwie najnowsze gry od Square Enix, które dołączają do kolekcji dla subskrybentów usługi GeForce NOW.

Tytuł Human Revolution to trzecia odsłona serii Deus Ex, będąca nowoczesnym prequelem gry, która to wszystko zapoczątkowała - wydanego w 2000 roku tytułu Deus Ex, uznawanego za jedną z najlepszych gier wszech czasów. Gra Human Revolution nie pozostaje bynajmniej w tyle, zdobywając wiele nagród Editor's Choice oraz otrzymując imponującą ocenę 94% według Toma Francisa z serwisu PC Gamer, który stwierdził, że tytuł ten "zawstydza niemal wszystkich innych przedstawicieli swojego gatunku".

Gra Human Revolution została dodana do kolekcji GeForce NOW i jest dostępna za darmo dla wszystkich subskrybentów usługi. UWAGA: aby zagrać w ten tytuł, na swoim urządzeniu SHIELD TV musisz posiadać zainstalowaną najnowszą wersję systemu Android, czyli system Android 7.0/Android Nougat.

Wykorzystaj brutalną siłę, skradaj się niezauważony lub połącz te dwie strategie, aby przetrwać dzień w świecie gry Deus Ex: Human Revolution

Poziom swobody, jaki oferowała pierwsza odsłona serii Deus Ex, był nieporównywalny z jakąkolwiek ówczesną grą akcji, co przełożyło się na ogromny sukces tego tytułu. Gra Human Revolution kontynuuje tę tradycję, umożliwiając Ci wykonywanie misji w oparciu o dowolną strategię - bezpośrednia konfrontacja w stylu Rambo, cicho i z ukrycia niczym ninja, bądź też kombinacja tych dwóch taktyk. To jednak nie wszystko, ponieważ gra pozwala Ci również obrać swoją własną ścieżkę do celu. Za każdym razem istnieje wiele sposobów na pokonanie danej przeszkody.

You can take this guy out with two bionic punches to the face, a lil’ gunplay or sneak by? Decisions, decisions...

Dodaj do tego wiele śmiercionośnych rodzajów broni, mnóstwo gadżetów oraz rewelacyjną oprawę graficzną, a uzyskasz grę, której nie da się oprzeć. Dodatek elementów RPG oraz silny nacisk na motyw fabularny sprawia, że gra Human Revolution wyróżnia się na tle innych.

Wcielasz się w rolę byłego członka jednostki SWAT, Adama Jensona, który pracuje obecnie w sektorze prywatnym i został wybrany na szefa ochrony jednej z największych i najbardziej kontrowersyjnych firm biotechnologicznych w Stanach Zjednoczonych. Podczas ataku na nadzorowany przez Ciebie budynek, zostajesz ciężko ranny. Aby przeżyć, musisz zgodzić się na wszczepienie Ci eksperymentalnych implantów produkowanych przez Twojego pracodawcę.

Bored with being sneaky? Then go in with guns blazing and take these guys out - in Human Revolution the choice is all yours.

Zostajesz więc wyposażony w parę "bionicznych" ramion, które mogą być wspomagane przez najróżniejsze rozwiązania biotechnologiczne, umożliwiając Ci wykonywanie rozmaitych zadań. Twoje robotyczne pięści są całkiem skuteczne w konfrontacjach bezpośrednich, a bioniczny biceps zapewnia Ci nadludzką siłę.

Stajesz się zatem centrum najważniejszej debaty, jaką musi podjąć ludzkość: czy wykorzystywanie biotechnologii do ulepszania ludzkiego ciała powinno być dozwolone? Społeczeństwo dzieli się na ludzi, którzy posiadają implanty, takich, którzy ich pragną ale nie mogą sobie na nie pozwolić oraz na ludzi, którzy brzydzą się takimi udoskonaleniami.

Ktoś próbuje wykorzystać biotechnologię, aby zmienić kierunek ludzkiej ewolucji. Próbując dowiedzieć się kto za tym stoi, wyruszasz w podróż pełną niesamowitych odkryć, podczas której będziesz musiał odpowiedzieć sobie na trudne pytania, jak chociażby: gdzie leży granica ulepszania ludzkiego ciała? Kto i czemu przeprowadził atak na Twojego pracodawcę? Czy na pewno są to Twoi wrogowie?

One versus seven? No problem: If there’s one thing you can count on in Human Revolution, it’s the fact that the odds will never be in your favour.

Modyfikować, czy nie modyfikować - oto jest pytanie w grze Human Revolution

Na rozgrywkę składa się seria misji przedstawionych w sposób liniowy, które możesz realizować w oparciu o dowolną strategię. Większość misji oferuje Ci możliwość szybkiej realizacji celu. Jeśli jednak nie poświęcisz trochę czasu na badanie "zakamarków" gry, stracisz mnóstwo potencjalnie użytecznych informacji i przegapisz wiele nowych gadżetów.

You’ll have to make effective use of the cover available in warehouses like this one, and other locations in Human Revolution.

Podczas gry będziesz odblokowywał najróżniejsze udoskonalenia dla swojej postaci, a także ulepszenia broni, które możesz dobierać w taki sposób, aby jak najlepiej pasowały do Twojego stylu gry. Możesz ulepszać broń tak, aby z łatwością zabijać z ukrycia lub skupić się na umiejętnościach z zakresu skradania, aby całkowicie unikać walki. Możesz się skupić na rozwijaniu umiejętności hakerskich, aby obchodzić systemy zabezpieczeń, bądź też pracować nad swoimi zdolnościami społecznymi.

Konwersacje z bohaterami napotykanymi w grze mają znaczenie. Od pozornie przypadkowych osób możesz pozyskać informacje, które albo ułatwią Ci zadanie, albo znacznie je skomplikują, jeśli źle poprowadzisz rozmowę.

Sam zdecydujesz, czy chcesz dalej modyfikować swoje ciało, ryzykując utratę człowieczeństwa. W grze Deus Ex: Human Revolution tylko Ty odpowiadasz za swoje decyzje, dzięki czemu cała rozgrywka jest bardzo osobista.

In Deus Ex: Human Revolution it’s important to choose your words carefully: This guy and his fancy computer might just help you out if you ask nicely.

Aby zagrać, otwórz aplikację NVIDIA Games (dostępna z poziomu ekranu głównego) i odszukaj grę w kategorii Nowości w usłudze GeForce NOW. Jak wcześniej wspominaliśmy, aby zagrać w ten tytuł, na swoim urządzeniu SHIELD TV musisz posiadać zainstalowaną najnowszą wersję systemu Android, czyli system Android 7.0/Android Nougat. Jeśli posiadasz urządzenie SHIELD TV (2015), możesz uaktualnić swoją wersję systemu Android, instalując obecną aktualizację oprogramowania SHIELD Experience 5.0.2. Jeśli kupiłeś nowe urządzenie SHIELD TV, nie musisz nic robić, ponieważ aktualizacja ta jest już na nim zainstalowana.

GeForce NOW to pierwsza na świecie usługa gamingu w chmurze, która umożliwia strumieniowanie gier PC w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę. Subskrybenci usługi mogą cieszyć się dostępem do kolekcji ponad 100 gier dostępnych na żądanie, a także możliwością kupowania nowych tytułów, w które mogą grać od razu. Subskrypcja jest darmowa przez pierwszy miesiąc.

Jeśli nie posiadacie jeszcze takiego sprzętu, kupcie urządzenie NVIDIA SHIELD TV już dziś.